Orcafil 5 Mg

Orcafil 5 mg 28 tablet, erkeklerde erektil disfonksiyonun tedavisi için kullanılmaktadır. Bu durum, cinsellik için penis sertleşmesinin sağlanamaması ya da sertliğin korunamamasına verilen bir addır. Doğru kullanıldığı  takdirde, ereksiyonun sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

İlaç penis içinde bulunan kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak çalışmaktadır. Böylece kan, penis içine akarak sertleşme sağlanır. Ancak kullanmadan önce sertleşme sorunu olmayanlarda işe yaramayacağı bilinmelidir.

Benzer olarak Orcafil, cinsel uyarı gerçekleşirse işe yaramaktadır. Bu etken bulunmazsa, tek başına işe yaramayacaktır. Bu nedenle ilaç kullanıldıktan sonra normal bir ilişki kurulmalıdır. Ayrıca Orcafil iyi huylu prostat büyümesine bağlı alt idrar yolları bulgularında da kullanılmaktadır.

Orcafil 5 mg Yorumları Nasıl?

Günümüzde birçok insan bir ürün ya da ilacı almadan önce, kullanıcı yorumlarını inceleyerek nasıl deneyimler yaşandığını araştırmaktadır. Bu özellikle cinsel problemlere yönelik sunulan ilaçlar için geçerlidir. Orcafil 5 mg kullananlar yorumları, internette zorluk çekmeden bulunabilir.

Ancak kullanıcı yorumları kişisel bir deneyim niteliği taşıdığı için dikkatli bir şekilde hareket edilmeli, bilinçli olunmalıdır. Zira fiyat bilgisini araştırıyorsanız, geçmiş yıllara ait bir yorum artık güncelliğini kaybetmiş olabilir.

Eğer nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız, hatalı kullanan bir kişinin yorumu sizi yanlış yönlendirebilir. İçinde yer alan bir kişi olumsuz yorumlar da bırakmış olabilir. Dolayısıyla Orcafil 5 mg yorumları incelenirken dikkatli olunması şarttır.

Orcafil 5 mg İçindekiler Neler?

Orcafil 5 mg ne işe yarar cinsel problemlere yönelik olan bir ilaçtır. Ayrıca farklı bir kullanımı da vardır. İlaç, etkin madde olarak Tadarafil kullanmaktadır. Buna ek olarak bir takım yan etkiler de mevcuttur;

 1. Laktoz Anhidrus (İnek Sütü Kaynaklı)
 2. Kroskarmeloz Sodyum
 3. Sodyum Lauril Sülfat
 4. Hidroksipropil Selüloz
 5. Opadry II Sarı 31F38002 (Laktoz Monohidrat (İnek Sütü Kaynaklı), Hipromelloz, Titanyum Dioksit (E171), Polietilen Glikol/Makrogol Ve Sarı Demir Oksit (E172))
 6. Mikrokristalin Selüloz
 7. Magnezyum Stearat

Eğer bunlardan birine ya da etkin maddesine karşı aşırı hassasiyetiniz varsa alınmaması gerekir. Orcafil 5 mg 28 tablet piyasada 14 ya da 28 tabletlik blister ambalajda bulunabilir. Sarı renkli, damla biçimine sahiptir. Bu yönleri ile orijinal olanlar ayırt edilebilir. Ayrıca bandrolünün olup olmadığı da yine incelenmelidir.

Orcafil 5 mg Hangi Durumlarda Kullanılmamalı?

Orcafil 5 mg 28 tablet ne işe yarar cinsel sorunlara yönelik olsa da kullanılmaması gereken bazı noktalar vardır. İlacın prospektüs bilgisine çerçevesinde aşağıda olduğu şekildedir;

 1. Tadarafil ya da yardımcı maddelerden herhangi birine karşı aşırı hassasiyet olması
 2. Herhangi bir formda amil nitrit yahut organik nitrat gibi, nitrik oksit bulunduran ilaçlar alınması
 3. Ciddi kalp rahatsızlığı olması
 4. Dengesiz ve değişken göğüs ağrısı olması
 5. Yakın zamanda kalp krizi geçirilmesi
 6. Cinsel birleşme esnasında göğüs ağrısı olması
 7. Kontrol edilemeyen kalp-ritim bozukluğu varsa
 8. Tansiyon çok düşükse
 9. Yakın zamanda felç geçirilmesi
 10. Kontrol altına alınamayan yüksek tansiyon olması
 11. Riosiguat kullanılması
 12. Non-arteritik anterior iskemik optik nöropati sebepli görme kaybı olması

Bunlara ek olarak Orcafil 5 mg 28 tablet son 6 ayda New York Heart Association sınıflandırmasına göre Sınıf 2 yahut daha ağır kalp yetmezliğiniz varsa da alınmamalıdır.

Orcafil 5 mg Ne Kadar?

İlaçların fiyatı her zaman kullanım öncesinde büyük bir soru işareti oluşturmaktadır. Orcafil 5 mg fiyat da bu nedenle sık sık sorulmaktadır.

Orcafil 5 mg 28 tablet fiyat 269 ile 369 Türk lirası arasında farklılık göstermektedir. Bununla birlikte her yıl ilaç fiyatlarında değişkenlik olabileceği için güncel bir şekilde araştırma önerilmektedir. Böylece daha iyi sonuçlar da elde edilebilir.

Orcafil 5 mg Nasıl Kullanılır?

Orcafil 5 mg 28 tablet aç ya da tok karna alınabilen bir ilaçtır. Greyfurt suyu üzerinde etkili olabileceği için dikkatli olunmalıdır. Prospektüs bilgisine göre erektil disfonksiyon tedavisinde cinsel aktiviteden en az 30 dakika önce alınmaktadır. Günlük en fazla 1 doz kullanılmakta olup buna dikkat edilmelidir. Ayrıca alkol kullanımının, sertleşme yeteneğini olumsuz etkileyebileceği unutulmamalıdır.

İyi huylu prostat büyümesine bağlı alt idrar yolları bulgularının tedavisinde ise her gün yaklaşık aynı saatte, günde 1 kere alınmaktadır. Bölünerek kullanılmadığı için ağız yoluyla, bütün olarak yeterli miktarda su ile tüketilmektedir.

Eğer kullanım unutulursa, unutulan dozu dengelemek için çift doz alımı yapılmamalıdır.

Orcafil 5 mg Yan Etkileri Neler?

İlaçların yan ektileri olduğu için Orcafil 5 mg 28 tablet yan etkileri de kişiler tarafından sorulabilir. Bunlar çok yaygın, yaygın, yaygın olmayan, seyrek, çok seyrek ve bilinmiyor sıklıkta görülebilir. Prospetüs bilgileri ışığında bazı etkileri şöyledir;

 1. Baş ağrısı
 2. Sırt ağrısı
 3. Kas ağrıları
 4. Kollar ve bacaklarda ağrı
 5. Yüzde kızarma
 6. Burun tıkanıklığı
 7. Hazımsızlık Baş dönmesi
 8. Mide ağrısı
 9. Bulantı ve kusma
 10. Yemek borusunun alt ucunun mide asidine maruz kalması ile oluşan rahatsızlık
 11. Bulanık görme, göz ağrısı
 12. Nefes almada zorluk
 13. İdrarda kan varlığı

Bunların dışında Orcafil 5 mg yan etkileri farklı şekillerde de görülebilir. Eğer herhangi bir yan etki gözlemlenirse, en kısa sürede yakın bir sağlık kuruluşuna gidilmelidir.

Orcafil 5 Mg Satın Al

Cinsel problemler cinsiyet fark etmeksizin insanların en sık karşılaştıkları sağlık problemlerindendir. Cinsel hayatın herkes için önemli olması bu sorunların etki alanını arttırmaktadır.  Stres, gündelik yaşamda yaşanılan problemler ve bazı psikolojik ve fizyolojik sorunlar cinsel problemlerin temelini oluşturmaktadır. 

Kadınlar ile erkeklerin yaşadıkları cinsel problemler doğal olarak farklılaşmaktadır. Kadınların genelde karşı kaldıkları cinsel problemler cinsel isteksizlik ve cinsel ilişki sırasında ağrı şeklinde tezahür ederken erkekler de ise genellikle erken boşalma ve sertleşme problemi görülmektedir.

Orcafil 5 mg ise erkeklerde sertleşme problemin etkili olan destekleyici bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürünün içeriğinde sertleşme problemlerinin çözümünde kullanılan en güçlü etken maddelerden bir tanesi olan tadalafil bulunmaktadır. 

Peki Orcafil 5 mg sertleşme probleminde nasıl etkili olmaktadır ve ne zaman bu ürünü kullanmaya başlamalısınız?

Tıp dilinde erektil disfonksiyon problemi olarak bilinen sertleşme problemi, genel olarak her yaştan erkekte zaman zaman görülebilmektedir. Genelde akut bir halde gözükse de sorun zaman zaman kronik bir hale gelerek gündelik hayatı ve eşler, partnerler arasındaki ilişkiyi de etkileyebilmektedir. Eğer sorun kronik bir hale geldiyse ve uzun süreli bir cinsel aktivite bozukluğuna yol açıyorsa zaman kaybetmeden bir doktora gitmeli ya da destekleyici ürün kullanımına başlamalısınız. Orcafil 5 mg’de işte tam bu sırada kullanılabilecek ürünlerden bir tanesidir. 

Orcafil 5 mg Nedir ve Orcafil 5 Mg Ne İşe Yarar?

Orcafil 5 mg içeriğinde tadalafil etken maddesinin barındıran ve erkeklerde sertleşme problemlerinde kullanılan destekleyici bir üründür. Ürünün ana etkisi ise kılcal damarlar üzerinde etkisidir. Bilindiği üzere sertleşme probleminin stres yanında fizyolojik nedenleri de bulunmaktadır.

Sertleşme problemine neden olan fizyolojik nedenlerden bir tanesi de penis bölgesine giden kan akışının yavaşlaması ve penisin yeteri kadar kandan mahrum kalmasıdır. Penise yeteri kadar kan gitmemesi penisin erekte olmasının önüne geçmektedir. Bu sorun ne kadar büyük olursa sertleşme sorununun şiddeti ve boyutu  da aynı şekilde büyümektedir.

Orcafil 5 mg de işte bu nokta devreye girerek sertleşme probleminin önüne geçmektedir. İçeriğindeki tadalafil etken maddesinin yardımıyla Orcafil kılcal damarları genişleterek kanın damarlardan daha hızlı geçmesine imkan vermekte ve sertleşme probleminin önüne geçmektedir.

Bunun yanında Orcafil sadece sertleşme problemlerinin tedavisinde de kullanılmaz. Pek çok üroloji doktoru erkeklerde sıkça görülen prostat sorunun tedavisi için de Orcafil 5 mg’ı önermektedir. Ancak eğer ürünü prostat tedavisinde kullanacaksanız kullanmadan önce bir doktora danışmalı ve bundan sonra Orcafil’i kullanmaya başlamalısınız.

Orcafil 5 Mg Nasıl Kullanılır

Destekleyici ürünleri kullanırken bazı kriterler bulunmaktadır. Bu kriterlere dikkat etmek üründen daha fazla verim almanız ve etkisini daha hızlı bir şekilde göstermesini sağlayacaktır.

Öncelikle cinsel aktivite ürünün etkisini tam olarak gösterebilmesi açısından çok önemlidir. Ürün vücuda alındıktan sonra cinsel uyarım gerçekleştiği anda etkin hale gelmektedir. Elbette deneme amaçlı kullanımlarda da ürünün belirli etkileri bulunmaktadır. Ancak bu etkiler cinsel aktivite sırasında daha çabuk ortaya çıkmaktadır.

Ürünün kullanımı cinsel aktiviteden 1 saat önce bol su yardımıyla hafif tok karnına gerçekleştirilmelidir. Ürünün etkisi kullanıldıktan 1 saat sonra ortaya çıkmakta ve açığa çıktıktan sonra 36 saate kadar etkili olmaktadır. Ancak bu süre kişiden kişiye de değişebilmektedir.

Orcafil’in prostat problemlerinde etkili olabilmesi için düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Öncelikle bir üroloji doktoruna gidilmeli ve doktorun reçete ettiği şekilde kullanılmalıdır.

Alkol ile gerçekleştirilen kullanımlarda kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan bir tanesidir. Öncelikle Orcafil 5 mg tadalafil içeren bir ürün olduğundan dolayı alkol ile birlikte kullanılmaya uygundur. Ancak yine de ürünün tam olarak etkili olabilmesi için ve hızlı bir etki göstermesi için su ile birlikte kullanılmalıdır.

Orcafil 5 mg ne kadar süre kullanılmalıdır sorusu da yeni başlayan kullanıcıların sık sık sorduğu sorulardan bir tanesidir. Eğer ürünü sertleşme problemi için kullanıyorsanız sorun devam ettiği sürece kullanabilir, sorun ortadan kalkınca kullanmayabilirsiniz. Aynı zamanda tam bir tedavi istiyorsanız 3 ay gibi bir süre ürünü kullanmanız gerekmektedir. Prostat problemlerinde ise ürünün ne kadar süre kullanılması gerektiğini doktorunuz size belirtecektir.

Ürünü 24 saat içerisinde yalnız bir defa bir tablet olmak kaydıyla kullanmalısınız. Aynı anda 1 tablette fazla gerçekleştirilen kullanımlarda ürünün etkisi artmamaktadır. Sağlık açısından ise eğer sonra 1 yıl içerisinde kalp krizi geçirdiyseniz bir doktorla konuşmadan önce ürünü kullanmanızı önermiyoruz.

Orcafil 5 Mg Yan Etkileri

Orcafil 5 mg yorumları oldukça olumludur. Ancak bazı kişiler ürünün yan etkilerini merak etmekte ve bu doğrultuda araştırmalar yapmaktadır. Bazı insanlar ise ürünün yan etkilerinde korktukları için ürünü kullanımı geciktirmekte ve tedavi süresi maalesef uzatmaktadırlar.

Öncelikle Orcafil 5 mg yan etki bakımından piyasada bulunan en güvenilir ürünlerden bir tanesidir. Ürünün yan etkileri oldukça nadir ortaya çıkmaktadır. Baş ağrısı, mide bulantısı ve eklem ağrıları en çok görülen yan etkilerdendir.  Bu yan etkiler daha önce de belirtildiği üzere nadiren ortaya çıkarlar ve ortaya çıktıkları durumlarda ise genelde kendiliğinden düzelirler. 4 saat boyunca eğer bu yan etkilerden bir düzelmezse ve şiddeti artarsa yakınınızdaki bir sağlık kuruluşuna başvurabilirsiniz.,

Diğer bir nokta ise insanlar ürünü kullanmadan önce herhangi bir kısıtlama olup olmadığını merak etmektedirler. Öncelik üretici firma tarafından böyle bir kısıtlama belirtilmemiştir. Yaşlı insanlar da diğer insanlar gibi herhangi bir dozaj ayarlaması yapmadan ürünü kullanabilirler.

Ancak kadınlar ve 18 yaşın altındaki kimseler ürünü kullanamazlar. Ürün erkek fizyolojisine uygun şekilde üretildiğinden dolayı kadınlar üzerinde herhangi bir pozitif etkisi bulunmamaktadır.

Orcafil 5 Mg Fiyat

Orcafil 5 mg internette ve eczanelerde satılan bir üründür. Ancak birçok kişi gerek fiyat sebebiyle gerekse ürünü direkt olarak almak istememeleri sebebiyle internetten online bir şekilde satın almayı tercih etmektedirler.

Ancak internetten ürün alırken dikkat etmeniz gerekmektedir. Cinsel ürünlerin satıldığı pek yerde sahte ürünlerle karşılaşmanız bir hayli olasıdır. Bu nedenle sizinle iletişimde kuran ve şeffaf bir şekilde bilgi veren satıcılardan ürünü temin etmeniz önemlidir.

Orcafil 5 mg eczane fiyat 1000 TL üzerindeyken ürünü internetten 500 TL’ye satın alabilirsiniz. Bu fiyatın çok altında satılan bir üründen de orijinal ürüne ulaşabilmek adına kaçınmalısınız.

Eğer siz de ürünü sipariş etmek istiyorsanız bize ulaşarak sipariş oluşturabilir ve aklınızdaki soruları uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO
KAPIDA ÖDEME
95% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
7/24 DESTEK